Bubla

Bubla je typický beagle. Nemá sice PP, ale věřte mi, vůbec mi to nevadí. Narodila se 28. června 2014 ve Smiřicích blízko Hradce Králové jako 4. z 5 štěňat bíglici Engi.

Proč Bubla? To jméno mě napadlo celkem náhodně, rád koukám na animované seriály a jedna postavička v animovaném seriálu se tak právě jmenovala. Ta postava v tom příběhu byla postižená, ale to mě právě inspirovalo. O bíglech jsem do té doby slyšel jen to nejhorší, každý mě odrazoval od toho, abych si bígla pořídil. Tak jsem si řekl, že to zkusím a dal jsem ji jméno Bubla, stejně jako ta animovaná postava, kterou každý opovrhoval. Byla to taková výzva a recese v jednom, ale v žádném případě ne opovržení.

Už od mala Bubla ukazovala, v čem bude její síla, v možnosti utéct strašně daleko :-) Naštěstí se tato vášeň pomalu začala redukovat, takže teď během vycházky uteče jen jednou. Takže jsme pro Bublu našli její životní poslání - bude běhat. A to se mnou společně. Tak jsme dali dohromady naše běžecké rytmy a občas zkoušíme canicross

Chcete se k nám přidat?