Interpohár – Perníková chaloupka 2015

Interpohár – Perníková chaloupka 2015

Perníková chaloupka 2015 – to je desátý ročník softbalového turnaje, který spadá do série turnajů Interpohár – se tento týden konal opět v Pardubicích. Minulý ročník se povedl, letos byl turnaj opět skvělý. Celkový dojem zkazilo pouze počasí, které bylo po velmi teplých dnech docela chladné, takže v sobotu jsem vydržel bohužel jen na pár zápasů. Neděle se ovšem povedla, počasí celý den podporovalo zajímavý softball a s ním i super atmosféru, kterou ale bohužel tvořilo pouze týmová soudržnost. Nezaujatí diváci bohužel chyběli.

Interpohár - Perníková chaloupka 2015
Interpohár – Perníková chaloupka 2015

 

Letos se zúčastnilo celkem 8 týmů z celé ČR. Vítězi se stali Snails Kunovice, kteří si přivezli výbornou formu. Avšak jejich finálový zápas proti domácím Pasos Pardubice vyhráli pouze o jeden bod. Zápas nakonec skončil 5:4 ve prospěch vítězů Snails Kunovice. Třetí místo si vybojovali Hladoví Hroši ze Sezimova Ústí, kteří třetí místo vybojovali nad čtvrtými Pikes.

O poslední místo a krásnou cenu útěchy v podobě perníkové kadibudky bojovaly týmy TJ Olympia Blansko a Sofťáci Hradec Králové, kteří nakonec zvítězili a poslední místo si s velkou bojovností odvezlo TJ Olympia Blansko.

Perníková chaloupka tak i přes sobotní studenější počasí nakonec chutnala všem 🙂

Pasos Pardubice se tímto výkonem dostaly v průběžném pořadí Interpoháru na 7. – 10. místo. Tabulku po 3 odehraných turnajích vedou Pikes Praha.

P.S. Děkuju milé a ochotné obsluze místních Pasos Pardubice, která mě neúnavně zásobovala po celém víkendu občerstvením.

Fotogalerie

Zde je můj menší výběr, více fotek najdete na Facebooku.

[Not a valid template]