#oMně

Jsem zarytý fanoušek Star Wars a DC světů. Jsem ale také programátor, fotograf a marketér. A také jsem majitel psa.

Ahoj, jmenuji se Libor Matějka, bydlím v  Pardubicích. Věnuji se online marketingu a také od roku 2012 fotografování.

Fotografování

K focení jsem se dostal úplnou náhodou, a to když mi můj dlouholetý kamarád ukazoval své perfektní fotografie, které mě úplně nadchly.

Postupem času jsem vyzkoušel už velkou část fotografické techniky. Začínal jsem na starším Nikonu D60 a nyní fotím s profesionálním tělem Nikon D810 a spousty objektivy, které už ani nespočítám. 

V poslední době nicméně pokukuji po novém bezrcadlovém systému Nikon Z, na který pravděpodobně v dalších letech kompletně přejdu. Za dobu profesionálního fotografa jsem měl možnost si vyzkoušet prakticky všechny žánry fotografie. Nejvíce mě ale baví reportážní, sportovní a portrétní fotografie.

Marketing

Webové aplikace jsme začal vytvářet již od roku 2004 a postupně jsem měl možnost si vyzkoušet různé systémy i postupy.

Od roku 2011 jsem se začal věnovat především marketingu na sociálních sítích se zaměřením na kvalitativní výzkum.

Od roku 2014 se věnuji online medical marketingu z pozice projektového manažera a specialisty. Od roku 2016 se věnuji také sportovnímu marketingu.

Projekty

Sběratelství

Jsem velký fanda do popkuturních vesmírů, v minulosti jsem aktivně patřil do několika zájmových komunit. To v současné době přešlo do aktivního sběratelství. 

Zaměřuji se na figurky 1/6 Hot Toys. Pokud chcete sledovat moje fotografie, recenze, videa herních a filmových figurek, navštivte můj malý projektík – CollectorBoy.cz

Softball & Baseball

Už více jak 4 roky se starám o regionální sportovní klub Pasos Pardubice: Softball & Baseball, kde jsem po několik let vypomáhal s marketingem a dnes tento klub vedu z pozice předsedy klubu. Pokud si chcete vyzkoušet pálkovací sporty softball a baseball, přijďte si vyzkoušet do Krtkovy arény v Pardubicích.

Pan Oběd

Chodíte rádi do pohostinství? Nemůžete si vybrat, kam zajít? Pan Oběd je malý skromný pomocník na cestách. Pomůže Vám vybrat si obědové menu, nápoje i nejkratší cestu do Vaší pivnice. Jen ho trochu omluvte, je stále v beta verzi a každý den se naučí něčemu novému a občas to má celé popletené.

Ema, Hana a Bubla 

Už více jak 3 roky se snažím věnovat velkou porci svého času i své rodině. Nějaké fotky a zážitky veřejně sdílím na Instagramu nebo na blogu.

Více o mně:

  • LinkedIn – moje profesní CV. Kromě fotografování se hlavně věnuji online marketingu.
  • Instagram – mobilní fotografii mám čím dál raději
  • ČSFD – můj filmový vkus
  • Strava – rád běhám, tak se někde můžete ke mně přidat