Workshop – Jak ovládat digitální zrcadlovku

Kvalitní fotky

Kvalitní fotografie v každém prostředí.

Zkušený fotograf

Jsem zkušený fotograf, který se nezalekne žádné výzvy.

Zajímavé nápady

Vždy se snažím vyfotit zajímavé snímky.

Pořídili jste si zrcadlovku a nevíte, jak na ni? Objednejte si můj kurz a vysvětlím Vám, jak zrcadlovka funguje. Také Vám ukážu, jak ze zrcadlovky dostat, co nejvíce.

Vím totiž, jaké to je – pořídit si novou zrcadlovku a nevědět, jak z ní dostat co nejlepší výsledky, nebo nevědět, jak vyfotit dobrou fotografii. Proto je tu můj kurz, který Vám kompletně vysvětlí principy fotografie, zrcadlovek a objektivů.

Naučím Vás  používat fotografické režimy (a vysvětlím, proč je (ne)používat), ukážu a vysvětlím základní funkce Vašeho fotoaparátu. Dále se naučíte, jak používat a nastavovat clonu, ISO (citlivost) a čas. Ukážeme si menší kreativní práci s těmito hodnotami. Vysvětlím Vám také, k čemu se používá kompenzace expozice, co je hloubka ostrosti (a jak ji měnit), co je panning a jak docílit ostré fotky. Pobavíme se i o základech kompozice.

Dále Vám poradím, jaké jsou vhodné objektivy pro Vás, jak je vybrat a poznat, že je opravdu (ne)potřebujete. Nejen zrcadlovka dělá dobrou fotografii, ale především objektiv.

Ukážu Vám, jaké nastavení zrcadlovky je pro daný typ fotografie nejlepší, jak fotí profesionálové a jak fotím já. Jak si ulehčit fotografování, kdy použít blesk, odrazku nebo stativ.

Kurz je určen především začátečníkům, kteří chtějí proniknout do úplných základů fotografování, fotografických pojmů a jsou nováčky v používání digitální zrcadlovky. Tento kurz není vhodný pro pokročilejší fotografy.

Kurz z Vás neudělá automaticky lepšího fotografa, ale velmi Vám pomůže k tomu, abyste se jím do budoucna stali.

Pár slov o mně

Jmenuji se Libor, jsem z Pardubic a živím se online marketingem a fotografováním. Také jsem se učil základům fotografie a vím, že to nemusí být vždy lehké. Proto jsem se rozhodl, že Vám s tím pomohu, ať na to nejste sami 🙂

Tak jdeme fotit (a učit se) …

Skupinový kurz

Jsem tu pro vás
1 100/osoba

Předpoklady pro kurz

  • Vlastní zrcadlovka (nezáleží na značce) s objektivem
  • Chuť se učit novým věcem