Workshop s Davidem Nogolem

Workshop s Davidem Nogolem

Moje sliby a přesvědčení vzaly za své a tak jsem se po dlouhé době přihlásil na workshop. Jelikož potřebuji zdokonalit fotografování lidí, vybral jsem si workshop Davida Nogola, který se portrétní fotografie věnuje o dost delší dobu než já. Jaký workshop byl a co jsem se naučil?

Workshop probíhal v Praze na Petříně a potom u Pražského hradu. David na workshop pozval velmi krásnou a sympatickou modelku – Annu Dvořákovou – se kterou se fotilo velmi dobře. Během celého workshopu, který měl David pečlivě připravený, jsme ušli velmi pestrou (a pro mě po sportovním dopoledni i trochu náročnou) procházku, kde jsme měli spoustu možností si vyzkoušet velkou škálu kompozic.

david-nogol-workshop

Ačkoliv to celý týden nevypadalo, počasí se nakonec povedlo a hlavně na konec dne vysvitlo krásně zlaté slunce, které dosvětlilo pražské panorama. Celý workshop byl povedený, osobně bych uvítal možná méně turistiky a hledání správných lokalit (ačkoliv chápu účel) a více se zaměřil na přípravu fotografické scény a jednotlivých kompozic. Děkuji Davidovi za jeho čas a vědomosti, které nám na workshopu předal. Jak probíhal workshop z pohledu Davida, si můžete přečíst na jeho blogu.

[Not a valid template]


Warning: Undefined variable $category_exist in /data/www/21443/libor-matejka_cz/www/wp-content/themes/wp-bootstrap-starter-child-master/template-parts/content-post.php on line 58