Bubla a miska Eatee Bowl

Narozeninové překvapení pro Bublu.

Bubla |

Bubla stárne. Ano, všechny kromě Toma Cruise, to čeká. Není to ale zatím nic hrozného. Chuť k životu, ale především chuť na cokoli k jídlu má Bubla stále pořád velkou. Až si říkám, že místo posledního potulení s námi by si vybrala kus “žvance” :-)

A jelikož už Bubla tento rok oslavila 9 nádherných psích let, rozhodl jsem se, že do (minimálně) druhé půlky života Buble pořídím něco ke zlepšení toho jejího silného bíglího žracího pudu.

A tak Bubla dostala jako dárek novou misku Eatee Bowl. Wow, viďte? Co taková nová miska umí?

Eatee Bowl

Eatee Bowl je miska, která (nejen) psím mazlíčkům pomáhá zdravému držení těla. Bubla se tedy nebude muset tolik ohýbat a její páteř si tak u její oblíbené činnosti trochu odpočine.

Miska je taky navržena, aby zabraňovala hltání. S tím Bubla sice nemá tolik problém, ale aspoň si své jídlo tak nyní vychutná trochu déle. Navíc vidět, jak Bubla honí poslední granulku v kulaté misce, je docela fajn zábava :-)

Kromě toho, je Eatee Bowl velmi stylová miska, která se hodí Buble do interiéru. Je vyrobena v Česku, je celá z velmi pevné a bytelné keramiky a je přichycena na třech dřevěných nohách, které mají dvojí výšku. Keramická miska se tak dobře umývá a tak Bubla má čisté stolování :-)

Sluší se poděkovat výrobci Eatee Bowl za rychlou a spolehlivou komunikaci a doručení. Do 24 hodin pošťák s miskou zazvonil v té naší malé bíglovské střediskové vesničce. A také děkujeme za kvalitní výrobek, který určitě předčil očekávání a s Bublou doporučujeme všem pejskařům a kočkomilům.